Nasza oferta

stworzona została z myślą o jak najbardziej wszechstronnym wspieraniu rozwoju intelektualnego, fizycznego i artystycznego dzieci. Szczególną uwagę przykładamy do prawidłowej samooceny dziecka i jego integracji ze środowiskiem. Duży nacisk kładziemy na nauczanie dzieci samodzielności i wiary we własne siły.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w przypadku pytań prosimy o kontakt.

Zajęcia podstawowe:

• praca z dziećmi metodą Montessori,
  • przygotowanie dzieci do szkoły,
  • język angielski (jedna lekcja dziennie),
  • zajęcia umuzykalniające,
  • zajęcia artystyczne,
  • zajęcia teatralne,
  • zajęcia ruchowe,
  • gimnastyka korekcyjna,
  • przygotowanie do imprez okolicznościowych.

W ramach zajęć podstawowych, w każdej grupie wiekowej odbywają się zajęcia usprawniające aparat artykulacyjny. Jest to tzw. gimnastyka buzi i języka pomagająca każdemu dziecku w poprawnej wymowie i dykcji.

Organizacja pracy:

Przedszkole będzie czynne przez 12 miesięcy w roku w dni robocze od poniedziałku do piątku,
w godz. 7:00- 17:00.

Wyjątek stanowi nagła i sporadyczna sytuacja rodziców, którzy nie mogą odebrać dziecka do godziny 17:00. Wtedy oczekujemy na informację telefoniczną dot. spóżnienia.

Trwają zapisy do przedszkola. Od 1 marca 2018 do wyczerpania miejsc (10)

Dla przyszłych uczestników UNIWERSYTETU MALUCHA – zaplanowane są zajęcia adaptacyjne. Zapraszamy do wspólnego przeżywania wspaniałych przygód edukacyjno-rozwojowych. Dzieci powierzone naszej opiece, mają zagwarantowane najlepsze z możliwych przygotowanie do szkoły. Nauczyciele wychowawcy od pierwszych dni obejmują profesjonalną edukacją wszystkie dzieci, która pozwala w końcowej fazie na uzyskanie wysokiego poziomu dojrzałości szkolnej.

Opłaty:

Opłata wpisowa (opłata jednorazowa)
- na rok szkolny 2017/2018 wynosi 650,00 zł
- jest wnoszona w dniu podpisania umowy.

Czesne:

- na rok szkolny 2017/2018 wynosi 650 zł za miesiąc
- wnoszone jest z góry do 5. dnia każdego miesiąca na konto lub w sekretariacie  przedszkola (opłaty za pierwszy miesiąc pobytu dziecka w przedszkolu pobierane są w dniu podpisania umowy – razem z opłatą wpisową.
UWAGA: Zniżki dla rodzeństwa.

Wyżywienie:

12 zł/dzień (pierwsze i drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz owoce i napoje w trakcie dnia). W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu (zgłoszonej najpóźniej do godz. 8.00 danego dnia) od opłaty odlicza się stawkę żywieniową za każdy dzień nieobecności. Na życzenie rodziców istnieje możliwość indywidualnego dostosowania posiłków do potrzeb dzieci.

Więcej informacji pod numerem: 603 997 694.