Wizyta Pana Policjanta

Wizyta Pana Policjanta

Gościliśmy dzisiaj funkcjonariusza Policji. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy przedszkolaków nt. obowiązujących zasad bezpieczeństwa: w drodze do i z przedszkola, w samym przedszkolu, w domu. Dowiedzieliśmy się jak reagować na agresję psa, jak postępować gdy zaczepia nas nieznajomy. Gość opowiedział nam o swojej pracy, zadaniach stojących przed nim i przed Policją; dużą uwagę poświęcił noszeniu przez najmłodszych odblasków. Podkreślił, iż odblask może uratować życie, dlatego że jest widoczny dla kierowców z kilkudziesięciu metrów. Po prelekcji przedszkolaki zadawały pytania i zaspokajały swoją ciekawość poznawczą oglądając, dotykając i przymierzając akcesoria wykorzystywane w pracy przez Policję.

Komentowanie nie jest możliwe

Komentowanie wyłączone

Komentuj

 • Kontakt

  Uniwersytet Malucha
  Przedszkole Montessori

  ul. Galicyjska 16
  32-087 Zielonki
  tel. 603 997 694

  Dyrekcja
  mgr Irena Badura
  tel. 603 997 694

  Napisz do nas